

Керамічна плитка Декор (15x90) 23856 Downtown Decoro Murano Bianco Rett. - Downtown з колекції Downtown Polis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (15x90) 23856 Downtown Decoro Murano Bianco Rett. - Downtown найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7045 Телеґрей 1 Pantone 2716. |
Декор (15x90) 23856 Downtown Decoro Murano Bianco Rett. - Downtown з колекції Downtown Polis може бути прочитано англійською мовою як "Декор (15x90) 23856 Доуунтоуун Декоро Мєрейно Біанко Ретт. Доуунтоуун з колекції Доуунтоуун Поліс", на неправильно прочитаном як "Декор (15x90) 23856 Довнтовн Декоро Мурано Біанко Ретт. Довнтовн з колекції Довнтовн Поліс". Виробник цієї плитки Polis може бути помилково написаний як Polis, Поліс, Поліс і навіть як Зщдші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 90 см |
| Вага | 9.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Polis |
| Серія | Downtown Polis |
| Найменування 2 | 23856 DowntownDecoroMuranoBiancoRett. |
| Колекція | Downtown |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 3 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 3 шт. |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(240,7,88) HEX: #d1d1e0 RGB: 209, 209, 224 | RAL Design: 290 80 15 Pale Lilac (Блідо-Ліловий)RAL Classic: 7045 Телеґрей 1Pantone: 2716 2716 | |
| hsv(240,7,82) HEX: #c2c2d1 RGB: 194, 194, 209 | RAL Design: 290 80 10 Tulip Soft Blue (Блакитний Тюльпан)RAL Classic: 7045 Телеґрей 1Pantone: 2716 2716 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(240,8,76) HEX: #b2b2c2 RGB: 178, 178, 194 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 2716 2716 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Декор (15x90) 23856 Downtown Decoro Murano Bianco Rett. - Downtown з колекції Downtown Polis