

Керамічна плитка Декор (15x75) GRN53056 List. Statuario Acantus - Grace з колекції Grace ABK виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (15x75) GRN53056 List. Statuario Acantus - Grace найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Декор (15x75) GRN53056 List. Statuario Acantus - Grace з колекції Grace ABK може бути прочитано англійською мовою як "Декор (15x75) GRN53056 Ліст. Стейтаарє Екентас Грейс з колекції Грейс Ебк", на неправильно прочитаном як "Декор (15x75) GRN53056 Ліст. Статуаріо Акантус Граке з колекції Граке Абк". Виробник цієї плитки ABK може бути помилково написаний як ABK, Ебк, Абк і навіть як ФИЛ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 75 см |
| Вага | 3.52 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | ABK |
| Серія | Grace ABK |
| Найменування 2 | GRN53056 List.StatuarioAcantus |
| Колекція | Grace |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2 шт. |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GRN53056 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор (15x75) GRN53056 List. Statuario Acantus - Grace з колекції Grace ABK