

Керамічна плитка Декор (15x60) LAFLSO Lacche Flower Solare - Folli Follie з колекції Folli Follie Brennero виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (15x60) LAFLSO Lacche Flower Solare - Folli Follie найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8001 Охра коричнева Pantone 4635. |
Декор (15x60) LAFLSO Lacche Flower Solare - Folli Follie з колекції Folli Follie Brennero може бути прочитано англійською мовою як "Декор (15x60) Лефлсо Лекч Флоуве Солар Фолі Фола'є з колекції Фолі Фола'є Бреннаро", на неправильно прочитаном як "Декор (15x60) Лафлсо Ласче Фловер Соларе Фоллі Фолліе з колекції Фоллі Фолліе Бреннеро". Виробник цієї плитки Brennero може бути помилково написаний як Brennero, Brenner, Бреннаро, Бреннеро і навіть як Икуттукщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 60 см |
| Вага | 11.25 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Brennero |
| Серія | Folli Follie Brennero |
| Найменування 2 | LAFLSO LaccheFlowerSolare |
| Колекція | Folli Follie |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | LAFLSO |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий антрацит |
| hsv(34,70,59) HEX: #96692d RGB: 150, 105, 45 | RAL Design: 075 50 40 Amber Brown (Коричневий Бурштин)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 4635 4635 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(30,67,53) HEX: #875a2d RGB: 135, 90, 45 | RAL Design: 070 40 30 Arable Brown (Коричневе Поле)RAL Classic: 8003 Глиняний коричневийPantone: 7505 7505 | |
| hsv(34,64,65) HEX: #a6783c RGB: 166, 120, 60 | RAL Design: 075 50 40 Amber Brown (Коричневий Бурштин)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 873 873 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(60,33,18) HEX: #2e2e1f RGB: 46, 46, 31 | RAL Design: 110 20 10 Metal Construction Green (Зелена Металоконструкція)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 3 Black 3 | |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(30,57,41) HEX: #694b2d RGB: 105, 75, 45 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 7532 7532 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Декор (15x60) LAFLSO Lacche Flower Solare - Folli Follie з колекції Folli Follie Brennero