

Керамічна плитка Декор (15x25) 68102 Fascia Ril. Oro - Venere з колекції Venere Versace виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (15x25) 68102 Fascia Ril. Oro - Venere найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 452. |
Декор (15x25) 68102 Fascia Ril. Oro - Venere з колекції Venere Versace може бути прочитано англійською мовою як "Декор (15x25) 68102 Фесші Ріл. Оро Венар з колекції Венар Варсейс", на неправильно прочитаном як "Декор (15x25) 68102 Фаскіа Ріл. Оро Венере з колекції Венере Версаке". Виробник цієї плитки Versace може бути помилково написаний як Versace, Versac, Варсейс, Версаке і навіть як Мукіфсу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 25 см |
| Вага | 3.36 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Versace |
| Серія | Venere Versace |
| Найменування 2 | 68102 FasciaRil.Oro |
| Колекція | Venere |
| У палеті м.кв. | 11 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 12 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 12 шт. |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 68102 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(36,36,82) HEX: #d1b386 RGB: 209, 179, 134 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7535 7535 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(36,33,88) HEX: #e0c396 RGB: 224, 195, 150 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 482 482 | |
| hsv(36,45,65) HEX: #a6885b RGB: 166, 136, 91 | RAL Design: 085 60 30 Wood Green (Зелене Дерево)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 451 451 | |
| hsv(30,25,94) HEX: #f0d2b4 RGB: 240, 210, 180 | RAL Design: 070 85 20 Sandalwood Beige (Бежовий Сандал)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5245 5245 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









4 reviews for Декор (15x25) 68102 Fascia Ril. Oro - Venere з колекції Venere Versace