Декор (15x15) sello Impronta 5 - Sello del Pasado з колекції Sello del Pasado Mainzu
Знято з виробництва


Керамічна плитка Декор (15x15) sello Impronta 5 - Sello del Pasado з колекції Sello del Pasado Mainzu виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (15x15) sello Impronta 5 - Sello del Pasado найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7008 Сіре хакі Pantone 7497. |
Декор (15x15) sello Impronta 5 - Sello del Pasado з колекції Sello del Pasado Mainzu може бути прочитано англійською мовою як "Декор (15x15) село Імпрантєй 5 Село дел Пезейдо з колекції Село дел Пезейдо Мейнза", на неправильно прочитаном як "Декор (15x15) селло Імпронта 5 Селло дел Пасадо з колекції Селло дел Пасадо Маінзу". Виробник цієї плитки Mainzu може бути помилково написаний як Mainzu, Mainz, Мейнза, Маінзу і навіть як Ьфштяг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 7 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Mainzu |
| Серія | Sello del Pasado Mainzu |
| Найменування 2 | sello Impronta 5 |
| Колекція | Sello del Pasado |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 22 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 22 шт. |
| Штук в упаковці | 22 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(40,33,53) HEX: #87785b RGB: 135, 120, 91 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 404 404 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(40,30,59) HEX: #968769 RGB: 150, 135, 105 | RAL Design: 090 60 20 Manzanilla Olive (Оливкова Мансанілья)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 409 409 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Декор (15x15) sello Impronta 5 - Sello del Pasado з колекції Sello del Pasado Mainzu