

Керамічна плитка Декор (15x15) 17336 E. Hettangian-B/90/Ep - Hettangian 360 з колекції Hettangian 360 Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (15x15) 17336 E. Hettangian-B/90/Ep - Hettangian 360 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 413. |
Декор (15x15) 17336 E. Hettangian-B/90/Ep - Hettangian 360 з колекції Hettangian 360 Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Декор (15x15) 17336 І. Хеттенгайян /90/еп Хеттенгайян 360 з колекції Хеттенгайян 360 Паранєй", на неправильно прочитаном як "Декор (15x15) 17336 Е. Хеттангіан Б/90/еп Хеттангіан 360 з колекції Хеттангіан 360 Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 9.8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Hettangian 360 Peronda |
| Найменування 2 | 17336 E.Hettangian-B/90/Ep |
| Колекція | Hettangian 360 |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 16 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 16 шт. |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 17336 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(36,36,82) HEX: #d1b386 RGB: 209, 179, 134 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7535 7535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Декор (15x15) 17336 E. Hettangian-B/90/Ep - Hettangian 360 з колекції Hettangian 360 Peronda