Декор (14x56) 1042002 Ins. Elite Celeste - Tentazioni з колекції Tentazioni Serenissima
Serenissima

Керамічна плитка Декор (14x56) 1042002 Ins. Elite Celeste - Tentazioni з колекції Tentazioni Serenissima виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (14x56) 1042002 Ins. Elite Celeste - Tentazioni найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 14см і довжина плитки дорівнює 56см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Декор (14x56) 1042002 Ins. Elite Celeste - Tentazioni з колекції Tentazioni Serenissima може бути прочитано англійською мовою як "Декор (14x56) 1042002 Інс. Іліт Селест Тентезеі з колекції Тентезеі Саренісшімєй", на неправильно прочитаном як "Декор (14x56) 1042002 Інс. Еліте Келесте Тентазіоні з колекції Тентазіоні Сереніссіма". Виробник цієї плитки Serenissima може бути помилково написаний як Serenissima, Serenissim, Саренісшімєй, Сереніссіма і навіть як Іукутшіішьф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 14 × 56 см |
| Вага | 8.1 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Serenissima |
| Серія | Tentazioni Serenissima |
| Найменування 2 | 1042002 Ins.EliteCeleste |
| Колекція | Tentazioni |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 1042002 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(120,7,82) HEX: #c2d1c2 RGB: 194, 209, 194 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(150,17,71) HEX: #96b5a6 RGB: 150, 181, 166 | RAL Design: 170 70 15 Chrysopal Light Green (Світло-Зелений Хризопал)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 5493 5493 | |
| hsv(150,15,76) HEX: #a5c2b3 RGB: 165, 194, 179 | RAL Design: 160 80 15 Sun Yellow (Сонячно-Зелений)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 629 629 | |
| hsv(120,14,82) HEX: #b4d1b4 RGB: 180, 209, 180 | RAL Design: 150 85 20 Pallid Green (Блікло-Зелений)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 564 564 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












3 reviews for Декор (14x56) 1042002 Ins. Elite Celeste - Tentazioni з колекції Tentazioni Serenissima