

Керамічна плитка Декор (14.8x17) Gal Esp 6Oro - La Galleria з колекції La Galleria Eco Ceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (14.8x17) Gal Esp 6Oro - La Galleria найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 14.8см і довжина плитки дорівнює 17см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5175. |
Декор (14.8x17) Gal Esp 6Oro - La Galleria з колекції La Galleria Eco Ceramica може бути прочитано англійською мовою як "Декор (14.8x17) Гел Ісп 6Oro Лєй Геларія з колекції Лєй Геларія Іко Саремікєй", на неправильно прочитаном як "Декор (14.8x17) Гал Есп 6Oro Ла Галлеріа з колекції Ла Галлеріа Есо Сераміса". Виробник цієї плитки Eco Ceramica може бути помилково написаний як Ecoceramica, Eco Ceramic, Іко Саремікєй, Есо Сераміса і навіть як Усщ Сукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 14.8 × 17 см |
| Вага | 1.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Eco Ceramica |
| Серія | La Galleria Eco Ceramica |
| Найменування 2 | GalEsp6Oro |
| Колекція | La Galleria |
| Ефект | Під старовину |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 4 шт. |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | GalEsp6Oro |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,20,88) HEX: #e0c2b4 RGB: 224, 194, 180 | RAL Design: 050 80 10 Pale Sienna (Бліда Сієна)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5175 5175 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(34,50,82) HEX: #d1a469 RGB: 209, 164, 105 | RAL Design: 075 70 40 Brick Yellow (Жовта Обпалена Цегла)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 466 466 | |
| hsv(30,40,88) HEX: #e0b487 RGB: 224, 180, 135 | RAL Design: 070 80 30 Golden Oat Coloured (Кольори Трищетинника)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 480 480 | |
| hsv(34,54,76) HEX: #c29459 RGB: 194, 148, 89 | RAL Design: 075 70 40 Brick Yellow (Жовта Обпалена Цегла)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 4655 4655 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(38,53,88) HEX: #e0b569 RGB: 224, 181, 105 | RAL Design: 080 70 40 Diamond Yellow (Жовтий Алмаз)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 466 466 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,10,59) HEX: #878796 RGB: 135, 135, 150 | RAL Design: 290 60 10 Lavender Blossom Grey (Сірий Квітка Лаванди)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






3 reviews for Декор (14.8x17) Gal Esp 6Oro - La Galleria з колекції La Galleria Eco Ceramica