Декор (13x13) Bos 130 Boemia Sing. Miele - Cristalli з колекції Cristalli Horus Art
Horus Art

Керамічна плитка Декор (13x13) Bos 130 Boemia Sing. Miele - Cristalli з колекції Cristalli Horus Art виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (13x13) Bos 130 Boemia Sing. Miele - Cristalli найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 13см і довжина плитки дорівнює 13см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 427. |
Декор (13x13) Bos130 Boemia Sing. Miele - Cristalli з колекції Cristalli Horus Art може бути прочитано англійською мовою як "Декор (13x13) Bos130 Боімія Сінг. Ма'єл Крісталі з колекції Крісталі Хорас Арт", на неправильно прочитаном як "Декор (13x13) Bos130 Боеміа Сінг. Міеле Срісталлі з колекції Срісталлі Хорус Арт". Виробник цієї плитки Horus Art може бути помилково написаний як Horusart, Хорас Арт, Хорус Арт і навіть як Рщкгі Фке, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 13 × 13 см |
| Вага | 2.91 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Horus Art |
| Серія | Cristalli Horus Art |
| Найменування 2 | Bos130 BoemiaSing.Miele |
| Колекція | Cristalli |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 10 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 10 шт. |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Bos130 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(30,27,88) HEX: #e0c2a4 RGB: 224, 194, 164 | RAL Design: 070 80 20 Buttercup Yellow (Жовтий Лютик)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 434 434 | |
| hsv(45,29,82) HEX: #d1c294 RGB: 209, 194, 148 | RAL Design: 095 80 20 Pale Olive (Блідо-Оливковий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 5803 5803 | |
| hsv(45,31,76) HEX: #c2b386 RGB: 194, 179, 134 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(40,19,94) HEX: #f0e1c2 RGB: 240, 225, 194 | RAL Design: 090 90 20 Cream Yellow (Жовтий Крем)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7541 7541 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














4 reviews for Декор (13x13) Bos 130 Boemia Sing. Miele - Cristalli з колекції Cristalli Horus Art