

Керамічна плитка Декор (1.2x31.5) Redp 903 Re. Fume Raccordo - Reminessance Flp з колекції Reminessance Flp Flaviker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (1.2x31.5) Redp 903 Re. Fume Raccordo - Reminessance Flp найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1.2см і довжина плитки дорівнює 31.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Декор (1.2x31.5) Redp903 Re. Fume Raccordo - Reminessance Flp з колекції Reminessance Flp Flaviker може бути прочитано англійською мовою як "Декор (1.2x31.5) Redp903 Р. Ф'юм Реккордо Ремінесенс Флп з колекції Ремінесенс Флп Флевікар", на неправильно прочитаном як "Декор (1.2x31.5) Redp903 Ре. Фуме Раскордо Ремінессанце Флп з колекції Ремінессанце Флп Флавікер". Виробник цієї плитки Flaviker може бути помилково написаний як Flaviker, Флевікар, Флавікер і навіть як Адфмшлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 1.2 × 31.5 см |
| Вага | 0.46 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Flaviker |
| Серія | Reminessance Flp Flaviker |
| Найменування 2 | Redp903 Re.FumeRaccordo |
| Колекція | Reminessance Flp |
| Ефект | Тканина |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Redp903 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(240,25,24) HEX: #2e2e3d RGB: 46, 46, 61 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone: 533 533 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












5 reviews for Декор (1.2x31.5) Redp 903 Re. Fume Raccordo - Reminessance Flp з колекції Reminessance Flp Flaviker