

Керамічна плитка Декор (12x18) Anni 601 - Imola 1874 з колекції Imola 1874 Imola виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (12x18) Anni 601 - Imola 1874 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 12см і довжина плитки дорівнює 18см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Декор (12x18) Anni601 - Imola 1874 з колекції Imola 1874 Imola може бути прочитано англійською мовою як "Декор (12x18) Anni601 Аймолєй 1874 з колекції Аймолєй 1874 Аймолєй", на неправильно прочитаном як "Декор (12x18) Anni601 Імола 1874 з колекції Імола 1874 Імола". Виробник цієї плитки Imola може бути помилково написаний як Imola, Imol, Аймолєй, Імола і навіть як Шьщдф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 12 × 18 см |
| Вага | 2.26 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Imola |
| Серія | Imola 1874 Imola |
| Найменування 2 | Anni601 |
| Колекція | Imola 1874 |
| Ефект | Під старовину |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 9.8 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Anni601 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(240,17,35) HEX: #4a4a59 RGB: 74, 74, 89 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 5265 5265 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Декор (12x18) Anni 601 - Imola 1874 з колекції Imola 1874 Imola