

Керамічна плитка Декор (120x60) L773 Decoro Nature 60X60Koan - Fifth Avenue з колекції Fifth Avenue La Fabbrica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (120x60) L773 Decoro Nature 60X60Koan - Fifth Avenue найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 277. |
Декор (120x60) L773 Decoro Nature 60X60Koan - Fifth Avenue з колекції Fifth Avenue La Fabbrica може бути прочитано англійською мовою як "Декор (120x60) L773 Декоро Нечєр 60X60Koan Фіфз Евене з колекції Фіфз Евене Лєй Феббрікєй", на неправильно прочитаном як "Декор (120x60) L773 Декоро Натуре 60X60Koan Фіфтх Авенуе з колекції Фіфтх Авенуе Ла Фаббріка". Виробник цієї плитки La Fabbrica може бути помилково написаний як Lafabbrica, La Fabbric, Лєй Феббрікєй, Ла Фаббріка і навіть як Дф Афиикшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 18 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | La Fabbrica |
| Серія | Fifth Avenue La Fabbrica |
| Найменування 2 | L773 DecoroNature60X60Koan |
| Колекція | Fifth Avenue |
| Од.вимірювання | набір |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 набір |
| Штук в упаковці | 1 набір |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | L773 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(180,7,82) HEX: #c2d1d1 RGB: 194, 209, 209 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Декор (120x60) L773 Decoro Nature 60X60Koan - Fifth Avenue з колекції Fifth Avenue La Fabbrica