

Керамічна плитка Декор (11x39.4) 37330 Fas. Classica Rosso - Vanitas з колекції Vanitas Versace виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (11x39.4) 37330 Fas. Classica Rosso - Vanitas найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 11см і довжина плитки дорівнює 39.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1034 Пастельно-жовтий Pantone 7407. |
Декор (11x39.4) 37330 Fas. Classica Rosso - Vanitas з колекції Vanitas Versace може бути прочитано англійською мовою як "Декор (11x39.4) 37330 Фес. Клесшікєй Росо Венітес з колекції Венітес Варсейс", на неправильно прочитаном як "Декор (11x39.4) 37330 Фас. Классіка Россо Ванітас з колекції Ванітас Версаке". Виробник цієї плитки Versace може бути помилково написаний як Versace, Versac, Варсейс, Версаке і навіть як Мукіфсу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 11 × 39.4 см |
| Вага | 3.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Versace |
| Серія | Vanitas Versace |
| Найменування 2 | 37330 Fas.ClassicaRosso |
| Колекція | Vanitas |
| У палеті м.кв. | 5 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 9.8 m |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 37330 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | світло-бежевий коричнево-сірий |
| hsv(36,71,82) HEX: #d1963d RGB: 209, 150, 61 | RAL Design: 075 60 50 Mango Brown (Коричневе Манго)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 7407 7407 | |
| hsv(0,67,53) HEX: #872d2d RGB: 135, 45, 45 | RAL Design: 030 30 40 Crimson Red (Карміновий)RAL Classic: 3011 Коричнево-червонийPantone: 492 492 | |
| hsv(15,67,35) HEX: #592c1d RGB: 89, 44, 29 | RAL Design: 050 30 30 Tobacco Brown (Коричневий Тютюн)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 4695 4695 | |
| hsv(30,67,71) HEX: #b5783c RGB: 181, 120, 60 | RAL Design: 070 60 40 Grain Brown (Коричневе Зерно)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 730 730 | |
| hsv(9,70,59) HEX: #963d2d RGB: 150, 61, 45 | RAL Design: 040 40 40 Brick Red (Цегляно-Червоний)RAL Classic: 3013 Томатно-червонийPantone: 492 492 | |
| hsv(17,64,65) HEX: #a65a3c RGB: 166, 90, 60 | RAL Design: 050 50 40 Copper-Metal Red (Червона Металева Мідь)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 7524 7524 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







4 reviews for Декор (11x39.4) 37330 Fas. Classica Rosso - Vanitas з колекції Vanitas Versace