Декор (11x12.6) 760032 Matiere Hexa-Stile Arbre Grey Lappato - Matiere з колекції Matiere Settecento



Керамічна плитка Декор (11x12.6) 760032 Matiere Hexa-Stile Arbre Grey Lappato - Matiere з колекції Matiere Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (11x12.6) 760032 Matiere Hexa-Stile Arbre Grey Lappato - Matiere найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 11см і довжина плитки дорівнює 12.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Декор (11x12.6) 760032 Matiere Hexa-Stile Arbre Grey Lappato - Matiere з колекції Matiere Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Декор (11x12.6) 760032 Метір Хексєй Стіл Арбр Грей Леппейто Метір з колекції Метір Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Декор (11x12.6) 760032 Матіере Хекса Стіле Арбре Греі Лаппато Матіере з колекції Матіере Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 11 × 12.6 см |
| Вага | 2.58 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Matiere Settecento |
| Найменування 2 | 760032 MatiereHexa-StileArbreGreyLappato |
| Колекція | Matiere |
| Ефект | Дерево |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 12 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 12 шт. |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | 760032 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










3 reviews for Декор (11x12.6) 760032 Matiere Hexa-Stile Arbre Grey Lappato - Matiere з колекції Matiere Settecento