

Керамічна плитка Декор (118x118) 593T6PK 59X59Ros. Floreale Can. Marronl - Marmore з колекції Marmore Emilceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (118x118) 593T6PK 59X59Ros. Floreale Can. Marronl - Marmore найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 118см і довжина плитки дорівнює 118см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 405. |
Декор (118x118) 593T6PK 59X59Ros. Floreale Can. Marronl - Marmore з колекції Marmore Emilceramica може бути прочитано англійською мовою як "Декор (118x118) 593T6PK 59X59Ros. Флореол Кен. Марранл Мармор з колекції Мармор Імілсаремікєй", на неправильно прочитаном як "Декор (118x118) 593T6PK 59X59Ros. Флореале Кан. Марронл Марморе з колекції Марморе Емілкераміка". Виробник цієї плитки Emilceramica може бути помилково написаний як Emilceramica, Emilceramic, Імілсаремікєй, Емілкераміка і навіть як Уьшдсукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 118 × 118 см |
| Вага | 33 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Emilceramica |
| Серія | Marmore Emilceramica |
| Найменування 2 | 593T6PK 59X59Ros.FlorealeCan.Marronl |
| Колекція | Marmore |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | набір |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 1 набір |
| Штук в упаковці | 1 набір |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 593T6PK |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








4 reviews for Декор (118x118) 593T6PK 59X59Ros. Floreale Can. Marronl - Marmore з колекції Marmore Emilceramica