

Керамічна плитка Декор (10x20) Raspail Oliva - Mugat-Rivoli з колекції Mugat-Rivoli Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (10x20) Raspail Oliva - Mugat-Rivoli найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6027 Світло-зелений Pantone 3258. |
Декор (10x20) Raspail Oliva - Mugat-Rivoli з колекції Mugat-Rivoli Vives може бути прочитано англійською мовою як "Декор (10x20) Респейл Олівєй М'югет Ріволі з колекції М'югет Ріволі Вівс", на неправильно прочитаном як "Декор (10x20) Распаіл Оліва Мугат Ріволі з колекції Мугат Ріволі Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 20 см |
| Вага | 18.1 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Mugat-Rivoli Vives |
| Найменування 2 | Raspail Oliva |
| Колекція | Mugat-Rivoli |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 7.5 m |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (50 шт.) |
| Штук в упаковці | 50 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(150,46,76) HEX: #69c295 RGB: 105, 194, 149 | RAL Design: 160 70 40 Techno Turquoise (Бірюза Техно)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 3258 3258 | |
| hsv(144,42,71) HEX: #69b587 RGB: 105, 181, 135 | RAL Design: 160 70 35 American Green (Американський Зелений)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 7472 7472 | |
| hsv(150,43,82) HEX: #77d1a4 RGB: 119, 209, 164 | RAL Design: 160 70 35 American Green (Американський Зелений)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 3245 3245 | |
| hsv(144,45,65) HEX: #5ba679 RGB: 91, 166, 121 | RAL Design: 160 60 35 Advertising Green (Рекламний Зелений)RAL Classic: 6017 Травневий зеленийPantone: 3258 3258 | |
| hsv(144,50,59) HEX: #4b9669 RGB: 75, 150, 105 | RAL Design: 160 60 35 Advertising Green (Рекламний Зелений)RAL Classic: 6017 Травневий зеленийPantone: 3385 3385 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













3 reviews for Декор (10x20) Raspail Oliva - Mugat-Rivoli з колекції Mugat-Rivoli Vives