Декор (10x20) BNarcisB01 Narciso BSu Bordeaux - Grand Elegance Gold з колекції Grand Elegance Gold Petracers



Керамічна плитка Декор (10x20) BNarcisB01 Narciso BSu Bordeaux - Grand Elegance Gold з колекції Grand Elegance Gold Petracers виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (10x20) BNarcisB01 Narciso BSu Bordeaux - Grand Elegance Gold найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4004 Бордово-фіолетовий Pantone 7421. |
Декор (10x20) BNarcisB01 Narciso BSu Bordeaux - Grand Elegance Gold з колекції Grand Elegance Gold Petracers може бути прочитано англійською мовою як "Декор (10x20) Бнарсіс B01 Нарсізо Бса Бордеокс Гренд Ілегенс Гоулд з колекції Гренд Ілегенс Гоулд Петрейсарс", на неправильно прочитаном як "Декор (10x20) Бнаркіс B01 Наркісо Бсу Бордеаукс Гранд Елеганце Голд з колекції Гранд Елеганце Голд Петракерс". Виробник цієї плитки Petracers може бути помилково написаний як Petracers, Петрейсарс, Петракерс і навіть як Зуекфсукі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 20 см |
| Вага | 3.36 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Petracer's |
| Серія | Grand Elegance Gold Petracers |
| Найменування 2 | BNarcisB01 NarcisoBSuBordeaux |
| Колекція | Grand Elegance Gold |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 12 |
| Товщина | 7.5 m |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 12 шт. |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | BNarcisB01 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,100,12) HEX: #1f0000 RGB: 31, 0, 0 | RAL Design: 020 20 29 Burgundy (Бургундський Червоний)RAL Classic: 4004 Бордово-фіолетовийPantone: 7421 7421 | |
| hsv(330,100,12) HEX: #1f000f RGB: 31, 0, 15 | RAL Design: 350 20 30 Tulip Poplar Purple (Пурпурне Тюльпанне Дерево)RAL Classic: 4004 Бордово-фіолетовийPantone: 229 229 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Декор (10x20) BNarcisB01 Narciso BSu Bordeaux - Grand Elegance Gold з колекції Grand Elegance Gold Petracers