Декор (10x10) Verona Verde Nilo10 IFestoni - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio



Керамічна плитка Декор (10x10) Verona Verde Nilo10 IFestoni - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (10x10) Verona Verde Nilo10 IFestoni - Ceramica Artistica Vietrese найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Декор (10x10) Verona Verde Nilo10 IFestoni - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio може бути прочитано англійською мовою як "Декор (10x10) Варонєй Вард Nilo10 Айфестоні Саремікєй Артістікєй Ва'єтрез з колекції Саремікєй Артістікєй Ва'єтрез Гєвенні Д Мейо", на неправильно прочитаном як "Декор (10x10) Верона Верде Nilo10 Іфестоні Кераміка Артістіка Віетресе з колекції Кераміка Артістіка Віетресе Гіованні Де Маіо". Виробник цієї плитки Giovanni De Maio може бути помилково написаний як Giovannidemaio, Giovanni De Mai, Гєвенні Д Мейо, Гіованні Де Маіо і навіть як Пшщмфттш Ву Ьфшщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 10 см |
| Вага | 0.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Giovanni De Maio |
| Серія | Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio |
| Найменування 2 | VeronaVerdeNilo10 IFestoni |
| Колекція | Ceramica Artistica Vietrese |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 4 шт. |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Майолика |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | VeronaVerdeNilo10 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,55,65) HEX: #4ba6a6 RGB: 75, 166, 166 | RAL Design: 200 60 25 Coolbox Ice Turquoise (Холодна Бірюза)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 631 631 | |
| hsv(180,60,59) HEX: #3c9696 RGB: 60, 150, 150 | RAL Design: 200 60 25 Coolbox Ice Turquoise (Холодна Бірюза)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7459 7459 | |
| hsv(55,81,94) HEX: #f0e02e RGB: 240, 224, 46 | RAL Design: 090 80 70 Fashion Yellow (Модний Жовтий)RAL Classic: 1018 Цинково-жовтийPantone: 380 380 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Декор (10x10) Verona Verde Nilo10 IFestoni - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio