Декор (10x10) Rosalia10 IDecori - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio



Керамічна плитка Декор (10x10) Rosalia10 IDecori - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (10x10) Rosalia10 IDecori - Ceramica Artistica Vietrese найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Декор (10x10) Rosalia10 IDecori - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio може бути прочитано англійською мовою як "Декор (10x10) Rosalia10 Айдекорі Саремікєй Артістікєй Ва'єтрез з колекції Саремікєй Артістікєй Ва'єтрез Гєвенні Д Мейо", на неправильно прочитаном як "Декор (10x10) Rosalia10 Ідесорі Сераміса Артістіса Віетресе з колекції Сераміса Артістіса Віетресе Гіованні Де Маіо". Виробник цієї плитки Giovanni De Maio може бути помилково написаний як Giovannidemaio, Giovanni De Mai, Гєвенні Д Мейо, Гіованні Де Маіо і навіть як Пшщмфттш Ву Ьфшщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 10 см |
| Вага | 16.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Giovanni De Maio |
| Серія | Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio |
| Найменування 2 | Rosalia10 IDecori |
| Колекція | Ceramica Artistica Vietrese |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (100 шт.) |
| Штук в упаковці | 100 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Майолика |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | Rosalia10 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(55,73,88) HEX: #e0d33d RGB: 224, 211, 61 | RAL Design: 100 80 70 Led Green (Зелений Світлодіод)RAL Classic: 1018 Цинково-жовтийPantone: 584 584 | |
| hsv(252,71,41) HEX: #2d1e69 RGB: 45, 30, 105 | RAL Design: 300 20 30 Ceremonial Purple (Церемоніальний Пурпур)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 273 273 | |
| hsv(240,50,24) HEX: #1f1f3d RGB: 31, 31, 61 | RAL Design: 300 20 25 Cardinal Mauve (Кардинальський Ліловий)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 2766 2766 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Декор (10x10) Rosalia10 IDecori - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio