Декор (10x10) Germana10 IFestoni - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio



Керамічна плитка Декор (10x10) Germana10 IFestoni - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (10x10) Germana10 IFestoni - Ceramica Artistica Vietrese найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1018 Цинково-жовтий Pantone 379. |
Декор (10x10) Germana10 IFestoni - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio може бути прочитано англійською мовою як "Декор (10x10) Germana10 Айфестоні Саремікєй Артістікєй Ва'єтрез з колекції Саремікєй Артістікєй Ва'єтрез Гєвенні Д Мейо", на неправильно прочитаном як "Декор (10x10) Germana10 Іфестоні Кераміка Артістіка Віетресе з колекції Кераміка Артістіка Віетресе Гіованні Де Маіо". Виробник цієї плитки Giovanni De Maio може бути помилково написаний як Giovannidemaio, Giovanni De Mai, Гєвенні Д Мейо, Гіованні Де Маіо і навіть як Пшщмфттш Ву Ьфшщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 10 см |
| Вага | 0.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Giovanni De Maio |
| Серія | Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio |
| Найменування 2 | Germana10 IFestoni |
| Колекція | Ceramica Artistica Vietrese |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 4 шт. |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Майолика |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | Germana10 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(54,67,88) HEX: #e0d14a RGB: 224, 209, 74 | RAL Design: 100 80 60 Advertisement Green (Рекламний Зелений)RAL Classic: 1018 Цинково-жовтийPantone: 379 379 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(54,71,82) HEX: #d1c23d RGB: 209, 194, 61 | RAL Design: 100 80 60 Advertisement Green (Рекламний Зелений)RAL Classic: 1012 Лимонно-жовтийPantone: 584 584 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Декор (10x10) Germana10 IFestoni - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio