Декор (10x10) Federica Angolo10 IFestoni - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio



Керамічна плитка Декор (10x10) Federica Angolo10 IFestoni - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (10x10) Federica Angolo10 IFestoni - Ceramica Artistica Vietrese найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Декор (10x10) Federica Angolo10 IFestoni - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio може бути прочитано англійською мовою як "Декор (10x10) Федарікєй Angolo10 Айфестоні Саремікєй Артістікєй Ва'єтрез з колекції Саремікєй Артістікєй Ва'єтрез Гєвенні Д Мейо", на неправильно прочитаном як "Декор (10x10) Федеріка Angolo10 Іфестоні Кераміка Артістіка Віетресе з колекції Кераміка Артістіка Віетресе Гіованні Де Маіо". Виробник цієї плитки Giovanni De Maio може бути помилково написаний як Giovannidemaio, Giovanni De Mai, Гєвенні Д Мейо, Гіованні Де Маіо і навіть як Пшщмфттш Ву Ьфшщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 10 см |
| Вага | 0.17 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Giovanni De Maio |
| Серія | Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio |
| Найменування 2 | FedericaAngolo10 IFestoni |
| Колекція | Ceramica Artistica Vietrese |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Майолика |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | FedericaAngolo10 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,50,24) HEX: #1f1f3d RGB: 31, 31, 61 | RAL Design: 300 20 25 Cardinal Mauve (Кардинальський Ліловий)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 2766 2766 | |
| hsv(60,73,88) HEX: #e0e03d RGB: 224, 224, 61 | RAL Design: 100 80 70 Led Green (Зелений Світлодіод)RAL Classic: 1016 Жовта сіркаPantone: 584 584 | |
| hsv(55,80,88) HEX: #e0d12d RGB: 224, 209, 45 | RAL Design: 100 80 70 Led Green (Зелений Світлодіод)RAL Classic: 1012 Лимонно-жовтийPantone: 584 584 | |
| hsv(225,67,35) HEX: #1d2c59 RGB: 29, 44, 89 | RAL Design: 290 20 30 Ultramarine Violet (Фіолетовий Ультрамарин)RAL Classic: 5013 Кобальтово-синійPantone: 2768 2768 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор (10x10) Federica Angolo10 IFestoni - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio