

Керамічна плитка Декор (10.5x45) SVSP Svart spaccatella RT - Stockholm з колекції Stockholm Supergres виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (10.5x45) SVSP Svart spaccatella RT - Stockholm найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10.5см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Декор (10.5x45) SVSP Svart spaccatella RT - Stockholm з колекції Stockholm Supergres може бути прочитано англійською мовою як "Декор (10.5x45) Свсп Сварт спеккейтелєй Рт Стокхолм з колекції Стокхолм Шупаргрс", на неправильно прочитаном як "Декор (10.5x45) Свсп Сварт спаскателла Рт Стоскхолм з колекції Стоскхолм Супергрес". Виробник цієї плитки Supergres може бути помилково написаний як Supergres, Шупаргрс, Супергрес і навіть як Ігзукпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10.5 × 45 см |
| Вага | 14.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Supergres |
| Серія | Stockholm Supergres |
| Найменування 2 | SVSP Svart spaccatella RT |
| Колекція | Stockholm |
| Ефект | 3D,Камінь |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,66 |
| Товщина | 9.5 m |
| Пакувальна норма | 0.66 м.кв. (14 шт.) |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | SVSP |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Декор (10.5x45) SVSP Svart spaccatella RT - Stockholm з колекції Stockholm Supergres