

Керамічна плитка Плитка CIMENT GREY NATURAL - 59.55x59.55 Ciment з колекції Ciment Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка CIMENT GREY NATURAL - 59.55x59.55 Ciment найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59.55см і довжина плитки дорівнює 59.55см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Плитка CIMENT GREY NATURAL - 59.55x59.55 Ciment з колекції Ciment Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Сімент Грей Нетєрел 59.55x59.55 Сімент з колекції Сімент Епарісі", на неправильно прочитаном як "Плитка Сімент Греі Натурал 59.55x59.55 Сімент з колекції Сімент Апарісі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарісі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 59.55 × 59.55 см |
| Вага | 31.743 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Ciment Aparici |
| Колекція | Ciment |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.419 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка CIMENT GREY NATURAL - 59.55x59.55 Ciment з колекції Ciment Aparici