

Керамічна плитка Мозаїка Byron Marquinia Mos 5 X 5 - 30x30 CC0005243 Byron з колекції Byron Ascot виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Byron Marquinia Mos 5 X 5 - 30x30 CC0005243 Byron найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Мозаїка Byron Marquinia Mos 5 X 5 - 30x30 CC0005243 Byron з колекції Byron Ascot може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Бйрон Марквінія Мос 5 З 5 30x30 CC0005243 Бйрон з колекції Бйрон Ескот", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Бюрон Маркьуініа Мос 5 Кс 5 30x30 CC0005243 Бюрон з колекції Бюрон Ассот". Виробник цієї плитки Ascot може бути помилково написаний як Ascot, Ескот, Ассот і навіть як Фісще, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 5x5 см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 17 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ascot |
| Серія | Byron Ascot |
| Колекція | Byron |
| Ефект | Мармур |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 10 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | CC0005243 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка Byron Marquinia Mos 5 X 5 - 30x30 CC0005243 Byron з колекції Byron Ascot