Бордюр (7.5x20) Sardegna Formellina Margherita Viola - Sardegna 20 з колекції Sardegna 20 Il Cavallino
Il Cavallino

Керамічна плитка Бордюр (7.5x20) Sardegna Formellina Margherita Viola - Sardegna 20 з колекції Sardegna 20 Il Cavallino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр (7.5x20) Sardegna Formellina Margherita Viola - Sardegna 20 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5022 Нічний синій Pantone 2766. |
Бордюр (7.5x20) Sardegna Formellina Margherita Viola - Sardegna 20 з колекції Sardegna 20 Il Cavallino може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр (7.5x20) Сардегнєй Формелінєй Маргхарітєй Вєлєй Сардегнєй 20 з колекції Сардегнєй 20 Іл Кеваліно", на неправильно прочитаном як "Бордюр (7.5x20) Сардегна Формелліна Маргхеріта Віола Сардегна 20 з колекції Сардегна 20 Іл Кавалліно". Виробник цієї плитки Il Cavallino може бути помилково написаний як Ilcavallino, Il Cavallin, Іл Кеваліно, Іл Кавалліно і навіть як Шд Сфмфддштщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 20 см |
| Вага | 0.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Il Cavallino |
| Серія | Sardegna 20 Il Cavallino |
| Найменування 2 | Sardegna Formellina Margherita Viola |
| Колекція | Sardegna 20 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 7.5 m |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий антрацит |
| hsv(240,50,24) HEX: #1f1f3d RGB: 31, 31, 61 | RAL Design: 300 20 25 Cardinal Mauve (Кардинальський Ліловий)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 2766 2766 | |
| hsv(240,50,35) HEX: #2d2d59 RGB: 45, 45, 89 | RAL Design: 300 20 30 Ceremonial Purple (Церемоніальний Пурпур)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 2766 2766 | |
| hsv(240,43,41) HEX: #3c3c69 RGB: 60, 60, 105 | RAL Design: 290 30 25 Gloomy Blue (Синє затемнення)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 534 534 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(228,50,59) HEX: #4b5a96 RGB: 75, 90, 150 | RAL Design: 290 40 40 Iris Blue (Синій Ірис)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 7455 7455 | |
| hsv(240,8,71) HEX: #a7a7b5 RGB: 167, 167, 181 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,17,71) HEX: #9696b5 RGB: 150, 150, 181 | RAL Design: 290 60 15 Delicate Violet (Граціозний Фіолетовий)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 2716 2716 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,8,76) HEX: #b2b2c2 RGB: 178, 178, 194 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 2716 2716 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,18,65) HEX: #8888a6 RGB: 136, 136, 166 | RAL Design: 290 60 15 Delicate Violet (Граціозний Фіолетовий)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(225,36,65) HEX: #6a79a6 RGB: 106, 121, 166 | RAL Design: 280 50 25 Costume Blue (Синій Костюм)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 659 659 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















3 reviews for Бордюр (7.5x20) Sardegna Formellina Margherita Viola - Sardegna 20 з колекції Sardegna 20 Il Cavallino