Бордюр (6x20) Moldura Negro Onda - Viejo de Onda з колекції Viejo de Onda Stucco Renacimiento
Stucco Renacimiento

Керамічна плитка Бордюр (6x20) Moldura Negro Onda - Viejo de Onda з колекції Viejo de Onda Stucco Renacimiento виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр (6x20) Moldura Negro Onda - Viejo de Onda найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5022 Нічний синій Pantone 2766. |
Бордюр (6x20) Moldura Negro Onda - Viejo de Onda з колекції Viejo de Onda Stucco Renacimiento може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр (6x20) Моулдєрєй Негро Анєй Ва'єджо д Анєй з колекції Ва'єджо д Анєй Стакко Ренесіма'єнто", на неправильно прочитаном як "Бордюр (6x20) Молдура Негро Онда Віеджо де Онда з колекції Віеджо де Онда Стуско Ренакіміенто". Виробник цієї плитки Stucco Renacimiento може бути помилково написаний як Stuccorenacimiento, Stucco Renacimient, Стакко Ренесіма'єнто, Стуско Ренакіміенто і навіть як Іегссщ Кутфсшьшутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6 × 20 см |
| Вага | 9.75 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Stucco Renacimiento |
| Серія | Viejo de Onda Stucco Renacimiento |
| Найменування 2 | Moldura Negro Onda |
| Колекція | Viejo de Onda |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 25 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 25 шт. |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Структурна |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | антрацит |
| hsv(240,50,24) HEX: #1f1f3d RGB: 31, 31, 61 | RAL Design: 300 20 25 Cardinal Mauve (Кардинальський Ліловий)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 2766 2766 | |
| hsv(240,50,12) HEX: #0f0f1f RGB: 15, 15, 31 | RAL Design: 300 20 25 Cardinal Mauve (Кардинальський Ліловий)RAL Classic: 5004 Чорно-синійPantone: 2766 2766 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Бордюр (6x20) Moldura Negro Onda - Viejo de Onda з колекції Viejo de Onda Stucco Renacimiento