

Керамічна плитка Бордюр (6.2x60) 00238 Bordo Black Lev/Ret - Marmi Reali з колекції Marmi Reali Piemme виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр (6.2x60) 00238 Bordo Black Lev/Ret - Marmi Reali найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.2см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Бордюр (6.2x60) 00238 Bordo Black Lev/Ret - Marmi Reali з колекції Marmi Reali Piemme може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр (6.2x60) 00238 Бордо Блек Лев/рет Мармі Реолі з колекції Мармі Реолі Па'ємм", на неправильно прочитаном як "Бордюр (6.2x60) 00238 Бордо Бласк Лев/рет Мармі Реалі з колекції Мармі Реалі Піемме". Виробник цієї плитки Piemme може бути помилково написаний як Piemme, Piemm, Па'ємм, Піемме і навіть як Зшуььу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6.2 × 60 см |
| Вага | 2.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Piemme |
| Серія | Marmi Reali Piemme |
| Найменування 2 | 00238 BordoBlackLev/Ret |
| Колекція | Marmi Reali |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 234 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 9.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 238 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






5 reviews for Бордюр (6.2x60) 00238 Bordo Black Lev/Ret - Marmi Reali з колекції Marmi Reali Piemme