

Керамічна плитка Бордюр (5x60) 7013511. Listone Rame - Futura з колекції Futura Ariana виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр (5x60) 7013511. Listone Rame - Futura найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone Cool Gray 8. |
Бордюр (5x60) 7013511. Listone Rame - Futura з колекції Futura Ariana може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр (5x60) 7013511. Лістан Рейм Ф'ютєрєй з колекції Ф'ютєрєй Аріанєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр (5x60) 7013511. Лістоне Раме Футура з колекції Футура Аріана". Виробник цієї плитки Ariana може бути помилково написаний як Ariana, Arian, Аріанєй, Аріана і навіть як Фкшфтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 60 см |
| Вага | 2.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ariana |
| Серія | Futura Ariana |
| Найменування 2 | 7013511. ListoneRame |
| Колекція | Futura |
| Ефект | Метал |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 4 шт. |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | 7013511. |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Бордюр (5x60) 7013511. Listone Rame - Futura з колекції Futura Ariana