Бордюр (5x20) Scirocco Bianco Fondo Bianco - Officina Delle Arti з колекції Officina Delle Arti Giovanni De Maio



Керамічна плитка Бордюр (5x20) Scirocco Bianco Fondo Bianco - Officina Delle Arti з колекції Officina Delle Arti Giovanni De Maio виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр (5x20) Scirocco Bianco Fondo Bianco - Officina Delle Arti найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Бордюр (5x20) Scirocco Bianco Fondo Bianco - Officina Delle Arti з колекції Officina Delle Arti Giovanni De Maio може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр (5x20) Ссєрокко Біанко Фано Біанко Оффісінєй Дел Арті з колекції Оффісінєй Дел Арті Гєвенні Д Мейо", на неправильно прочитаном як "Бордюр (5x20) Скіроско Біанко Фондо Біанко Оффікіна Делле Арті з колекції Оффікіна Делле Арті Гіованні Де Маіо". Виробник цієї плитки Giovanni De Maio може бути помилково написаний як Giovannidemaio, Giovanni De Mai, Гєвенні Д Мейо, Гіованні Де Маіо і навіть як Пшщмфттш Ву Ьфшщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 20 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Giovanni De Maio |
| Серія | Officina Delle Arti Giovanni De Maio |
| Найменування 2 | SciroccoBiancoFondoBianco |
| Колекція | Officina Delle Arti |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 200 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 200 шт. |
| Штук в упаковці | 200 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Майолика |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | SciroccoBiancoFondoBianco |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(120,6,94) HEX: #e1f0e1 RGB: 225, 240, 225 | RAL Design: 150 90 10 Alabaster Green (Зелений Алебастр)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 317 317 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Бордюр (5x20) Scirocco Bianco Fondo Bianco - Officina Delle Arti з колекції Officina Delle Arti Giovanni De Maio