

Керамічна плитка Бордюр (2x75) 87.719.261.2525 Mold. Cristal Purpura - Tripoli з колекції Tripoli Pamesa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр (2x75) 87.719.261.2525 Mold. Cristal Purpura - Tripoli найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3004 Пурпурно-червоний Pantone 209. |
Бордюр (2x75) 87.719.261.2525 Mold. Cristal Purpura - Tripoli з колекції Tripoli Pamesa може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр (2x75) 87.719.261.2525 Моулд. Крістел Пєрпєрєй Тріполі з колекції Тріполі Пеймезєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр (2x75) 87.719.261.2525 Молд. Срістал Пурпура Тріполі з колекції Тріполі Памеса". Виробник цієї плитки Pamesa може бути помилково написаний як Pamesa, Pames, Пеймезєй, Памеса і навіть як Зфьуіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2 × 75 см |
| Вага | 4.94 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Pamesa |
| Серія | Tripoli Pamesa |
| Найменування 2 | 87.719.261.2525 Mold.CristalPurpura |
| Колекція | Tripoli |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 12 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 12 шт. |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 87.719.261.2525 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(350,75,47) HEX: #781e2d RGB: 120, 30, 45 | RAL Design: 020 30 40 Amaranth Blossom (Квітка Амаранта)RAL Classic: 3004 Пурпурно-червонийPantone: 209 209 | |
| hsv(0,60,29) HEX: #4a1e1e RGB: 74, 30, 30 | RAL Design: 020 20 20 Dark Red Brown (Темний Червоно-Коричневий)RAL Classic: 3005 Винно-червонийPantone: 4975 4975 | |
| hsv(0,71,41) HEX: #691e1e RGB: 105, 30, 30 | RAL Design: 030 30 40 Crimson Red (Карміновий)RAL Classic: 3004 Пурпурно-червонийPantone: 188 188 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Бордюр (2x75) 87.719.261.2525 Mold. Cristal Purpura - Tripoli з колекції Tripoli Pamesa