

Керамічна плитка Бордюр (1.5x13) 1/2 Cana Siglo Verde G27 - Aranda з колекції Aranda Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр (1.5x13) 1/2 Cana Siglo Verde G27 - Aranda найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1.5см і довжина плитки дорівнює 13см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5645. |
Бордюр (1.5x13) 1/2 Cana Siglo Verde G27 - Aranda з колекції Aranda Vives може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр (1.5x13) 1/2 Кенєй Сігло Вард G27 Аренєй з колекції Аренєй Вівс", на неправильно прочитаном як "Бордюр (1.5x13) 1/2 Кана Сігло Верде G27 Аранда з колекції Аранда Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 1.5 × 13 см |
| Вага | 1.6 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Aranda Vives |
| Найменування 2 | 1/2 Cana Siglo Verde G27 |
| Колекція | Aranda |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 40 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 40 шт. |
| Штук в упаковці | 40 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(60,23,76) HEX: #c2c295 RGB: 194, 194, 149 | RAL Design: 110 80 20 Mint Ice Green (Зелене М'яте Морозиво)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5645 5645 | |
| hsv(60,57,41) HEX: #69692d RGB: 105, 105, 45 | RAL Design: 110 40 30 Gardener Green (Садовий Зелений)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 5753 5753 | |
| hsv(45,31,76) HEX: #c2b386 RGB: 194, 179, 134 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(60,50,47) HEX: #78783c RGB: 120, 120, 60 | RAL Design: 100 50 30 Steppe Green (Зелений Степ)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 5763 5763 | |
| hsv(60,50,35) HEX: #59592d RGB: 89, 89, 45 | RAL Design: 110 40 30 Gardener Green (Садовий Зелений)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 5753 5753 | |
| hsv(45,33,71) HEX: #b5a679 RGB: 181, 166, 121 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(60,100,18) HEX: #2e2e00 RGB: 46, 46, 0 | RAL Design: 100 40 40 Brussels Sprout Green (Зелена Брюссельська Капуста)RAL Classic: Pantone: 5747 5747 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










4 reviews for Бордюр (1.5x13) 1/2 Cana Siglo Verde G27 - Aranda з колекції Aranda Vives