

Керамічна плитка Бордюр (10.5x30) 00263 Alzata Nero Platino - Aurea з колекції Aurea Piemme виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр (10.5x30) 00263 Alzata Nero Platino - Aurea найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10.5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Бордюр (10.5x30) 00263 Alzata Nero Platino - Aurea з колекції Aurea Piemme може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр (10.5x30) 00263 Олзетєй Наро Плетіно Еереей з колекції Еереей Па'ємм", на неправильно прочитаном як "Бордюр (10.5x30) 00263 Алзата Неро Платіно Ауреа з колекції Ауреа Піемме". Виробник цієї плитки Piemme може бути помилково написаний як Piemme, Piemm, Па'ємм, Піемме і навіть як Зшуььу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10.5 × 30 см |
| Вага | 4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Piemme |
| Серія | Aurea Piemme |
| Найменування 2 | 00263 AlzataNeroPlatino |
| Колекція | Aurea |
| У палеті м.кв. | 282 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 12 мм |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 263 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(240,33,18) HEX: #1f1f2e RGB: 31, 31, 46 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 5004 Чорно-синійPantone: 5255 5255 | |
| hsv(240,17,35) HEX: #4a4a59 RGB: 74, 74, 89 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 5265 5265 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(210,18,65) HEX: #8897a6 RGB: 136, 151, 166 | RAL Design: 260 60 10 Diopside Blue (Синій Діопсид)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 652 652 | |
| hsv(210,20,59) HEX: #788796 RGB: 120, 135, 150 | RAL Design: 260 60 10 Diopside Blue (Синій Діопсид)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










5 reviews for Бордюр (10.5x30) 00263 Alzata Nero Platino - Aurea з колекції Aurea Piemme