

Керамічна плитка Плінтус BATTISCOPA BIANCO GESSO - 16x40 BS BT NW04 La Boiserie з колекції La Boiserie Petracer`s виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус BATTISCOPA BIANCO GESSO - 16x40 BS BT NW04 La Boiserie найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 16см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плінтус BATTISCOPA BIANCO GESSO - 16x40 BS BT NW04 La Boiserie з колекції La Boiserie Petracer`s може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус Беттіскопєй Біанко Джесо 16x40 Бс Бт NW04 Лєй Боайзара'є з колекції Лєй Боайзара'є Петрейсар`с", на неправильно прочитаном як "Плінтус Баттіссопа Біансо Гессо 16x40 Бс Бт NW04 Ла Боісеріе з колекції Ла Боісеріе Петрасер`с". Виробник цієї плитки Petracer's може бути помилково написаний як Petracer's, Петрейсар'с, Петрасер'с і навіть як Зуекфсук'і, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 16 × 40 см |
| Вага | 6.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Petracer's |
| Серія | La Boiserie Petracer?s |
| Колекція | La Boiserie |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | BS BT NW04 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плінтус BATTISCOPA BIANCO GESSO - 16x40 BS BT NW04 La Boiserie з колекції La Boiserie Petracer`s