Плитка Glamour Onice White Lap Ret - 60x120 B71116 Glamour з колекції Glamour Bottega
Bottega

Керамічна плитка Плитка Glamour Onice White Lap Ret - 60x120 B71116 Glamour з колекції Glamour Bottega виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Glamour Onice White Lap Ret - 60x120 B71116 Glamour найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка Glamour Onice White Lap Ret - 60x120 B71116 Glamour з колекції Glamour Bottega може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Глеймоер Оніс Віт Леп Рет 60x120 B71116 Глеймоер з колекції Глеймоер Боттегєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Гламоур Онісе Вхіте Лап Рет 60x120 B71116 Гламоур з колекції Гламоур Боттега". Виробник цієї плитки Bottega може бути помилково написаний як Bottega, Botteg, Боттегєй, Боттега і навіть як Ищееупф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 27.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bottega |
| Серія | Glamour Bottega |
| Колекція | Glamour |
| Ефект | Онікс |
| У палеті м.кв. | 43.2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| PEI | V |
| Артикул виробника | B71116 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63































3 reviews for Плитка Glamour Onice White Lap Ret - 60x120 B71116 Glamour з колекції Glamour Bottega