Сходинка Log Cansei Fenice Scalino 120 - 33x120 AX61 Log Cansei з колекції Log Cansei Atlas Concorde



Керамічна плитка Сходинка Log Cansei Fenice Scalino 120 - 33x120 AX61 Log Cansei з колекції Log Cansei Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка Log Cansei Fenice Scalino 120 - 33x120 AX61 Log Cansei найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Сходинка Log Cansei Fenice Scalino 120 - 33x120 AX61 Log Cansei з колекції Log Cansei Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка Лог Кенсі Феніс Сколіно 120 33x120 AX61 Лог Кенсі з колекції Лог Кенсі Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Сходинка Лог Сансеі Фенісе Ссаліно 120 33x120 AX61 Лог Сансеі з колекції Лог Сансеі Атлас Сонсорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Сонсорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 33 × 120 см |
| Вага | 10 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Log Cansei Atlas Concorde |
| Колекція | Log Cansei |
| Ефект | Деревина |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | AX61 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | сходинка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Сходинка Log Cansei Fenice Scalino 120 - 33x120 AX61 Log Cansei з колекції Log Cansei Atlas Concorde