Плитка Marvel Diva Ice Crystal Velvet - 120x120 AU8X Marvel Diva з колекції Marvel Diva Atlas Concorde



Керамічна плитка Плитка Marvel Diva Ice Crystal Velvet - 120x120 AU8X Marvel Diva з колекції Marvel Diva Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Marvel Diva Ice Crystal Velvet - 120x120 AU8X Marvel Diva найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка Marvel Diva Ice Crystal Velvet - 120x120 AU8X Marvel Diva з колекції Marvel Diva Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Марвел Дівєй Айс Крйстел Велвет 120x120 AU8X Марвел Дівєй з колекції Марвел Дівєй Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Плитка Марвел Діва Ісе Срюстал Велвет 120x120 AU8X Марвел Діва з колекції Марвел Діва Атлас Сонсорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Сонсорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 58 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Marvel Diva Atlas Concorde |
| Колекція | Marvel Diva |
| Ефект | Мармур |
| У палеті м.кв. | 57.6 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.88 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | AU8X |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63


































4 reviews for Плитка Marvel Diva Ice Crystal Velvet - 120x120 AU8X Marvel Diva з колекції Marvel Diva Atlas Concorde