

Керамічна плитка Плитка cooper gloss - 6x24.6 A042217 Sorolla з колекції Sorolla Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка cooper gloss - 6x24.6 A042217 Sorolla найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6см і довжина плитки дорівнює 24.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевий Pantone 1545. |
Плитка cooper gloss - 6x24.6 A042217 Sorolla з колекції Sorolla Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плитка купар глос 6x24.6 A042217 Соролєй з колекції Соролєй Еп", на неправильно прочитаном як "Плитка супер глосс 6x24.6 A042217 Соролла з колекції Соролла Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 6 × 24.6 см |
| Вага | 7.47 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Sorolla Ape |
| Колекція | Sorolla |
| Ефект | Хендмейд |
| У палеті м.кв. | 60 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.5 |
| Товщина | 8.3 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Штук в упаковці | 34 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | Глянець |
| Артикул виробника | A042217 |
| Вид | Плитка |
| Нерівний край | Так |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,100,35) HEX: #591e00 RGB: 89, 30, 0 | RAL Design: 050 30 36 Rosewood Brown (Коричневий Палісандр)RAL Classic: 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевийPantone: 1545 1545 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка cooper gloss - 6x24.6 A042217 Sorolla з колекції Sorolla Ape