

Керамічна плитка Мозаїка night mat - 10x30 A040663 Pim Pam Pum з колекції Pim Pam Pum Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка night mat - 10x30 A040663 Pim Pam Pum найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Мозаїка night mat - 10x30 A040663 Pim Pam Pum з колекції Pim Pam Pum Ape може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка найгт мет 10x30 A040663 Пім Пем П'юм з колекції Пім Пем П'юм Еп", на неправильно прочитаном як "Мозаїка нігхт мат 10x30 A040663 Пім Пам Пум з колекції Пім Пам Пум Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розміри шматочка | 2.5x10 см |
| Розмір | 10 × 30 см |
| Вага | 9.35 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Pim Pam Pum Ape |
| Колекція | Pim Pam Pum |
| У палеті м.кв. | 45.36 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.54 |
| Товщина | 9.9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 18 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | A040663 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | мозаїка |
| Узор | pam |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка night mat - 10x30 A040663 Pim Pam Pum з колекції Pim Pam Pum Ape