

Керамічна плитка Плитка Badia Tuia Roc R 11 Ret - 40x120 8333025 Badia з колекції Badia Alfalux виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Badia Tuia Roc R 11 Ret - 40x120 8333025 Badia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 8100. |
Плитка Badia Tuia Roc R 11 Ret - 40x120 8333025 Badia з колекції Badia Alfalux може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Бедія Тієй Рок Р 11 Рет 40x120 8333025 Бедія з колекції Бедія Олфолакс", на неправильно прочитаном як "Плитка Бадіа Туіа Рос Р 11 Рет 40x120 8333025 Бадіа з колекції Бадіа Алфалукс". Виробник цієї плитки Alfalux може бути помилково написаний як Alfalux, Олфолакс, Алфалукс і навіть як Фдафдгч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 40 × 120 см |
| Вага | 43 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Alfalux |
| Серія | Badia Alfalux |
| Колекція | Badia |
| Ефект | Деревина |
| У палеті м.кв. | 30.72 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.96 |
| Товщина | 20 мм |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 8333025 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Badia Tuia Roc R 11 Ret - 40x120 8333025 Badia з колекції Badia Alfalux