

Керамічна плитка 60x180 Mystone berici grigio mosaico strip MP2S з колекції Mystone Berici Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку 60x180 Mystone berici grigio mosaico strip MP2S найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 180см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
60x180 Mystone berici grigio mosaico strip MP2S з колекції Mystone Berici Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "60x180 Мйстан барісі грігє мозейко стріп MP2S з колекції Мйстан Барісі Мареззі", на неправильно прочитаном як "60x180 Мюстоне берісі грігіо мосаісо стріп MP2S з колекції Мюстоне Берісі Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| EAN | 8011373731561 |
| Розмір | 60 × 180 см |
| Вага | 15 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Mystone Berici Marazzi |
| Колекція | Mystone Berici |
| У палеті м.кв. | 41.04 |
| Цінова група | 222.5 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 1 |
| Артикул виробника | MP2S |
| Ректифікація краю | Так |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














0 reviews for 60x180 Mystone berici grigio mosaico strip MP2S з колекції Mystone Berici Marazzi