

Керамічна плитка Плитка Bloom Mandarino - 12.5x12.5 4101035 Superclassica SCW з колекції Superclassica SCW 41ZERO42 виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Bloom Mandarino - 12.5x12.5 4101035 Superclassica SCW найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 12.5см і довжина плитки дорівнює 12.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1002 Пісочно-жовтий Pantone 728. |
Плитка Bloom Mandarino - 12.5x12.5 4101035 Superclassica SCW з колекції Superclassica SCW 41ZERO42 може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Блум Менаріно 12.5x12.5 4101035 Шупарклесшікєй Ску з колекції Шупарклесшікєй Ску 41ZERO42", на неправильно прочитаном як "Плитка Блум Мандаріно 12.5x12.5 4101035 Суперклассіса Ссв з колекції Суперклассіса Ссв 41ZERO42". Виробник цієї плитки 41ZERO42 може бути помилково написаний як 41ZERO42, 41заро42, 41зеро42 і навіть як 41ЯУКЩ42, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 12.5 × 12.5 см |
| Вага | 7.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | 41ZERO42 |
| Серія | Superclassica SCW 41ZERO42 |
| Колекція | Superclassica SCW |
| У палеті м.кв. | 51 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.5 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Штук в упаковці | 32 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | Глянець |
| Артикул виробника | 4101035 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(34,47,88) HEX: #e0b377 RGB: 224, 179, 119 | RAL Design: 075 80 40 Ash Yellow (Жовтий Ясен)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 728 728 | |
| hsv(38,57,82) HEX: #d1a55a RGB: 209, 165, 90 | RAL Design: 080 70 40 Diamond Yellow (Жовтий Алмаз)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 465 465 | |
| hsv(36,33,88) HEX: #e0c396 RGB: 224, 195, 150 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 482 482 | |
| hsv(45,27,88) HEX: #e0d1a4 RGB: 224, 209, 164 | RAL Design: 095 85 20 Dull Light Yellow (Мутний Світло-Жовтий)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 454 454 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Bloom Mandarino - 12.5x12.5 4101035 Superclassica SCW з колекції Superclassica SCW 41ZERO42