

Керамічна плитка 30x60 Ardesia cenere mosaico M0AH з колекції Mystone Ardesia Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку 30x60 Ardesia cenere mosaico M0AH найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
30x60 Ardesia cenere mosaico M0AH з колекції Mystone Ardesia Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "30x60 Ардежієй сенар мозейко M0AH з колекції Мйстан Ардежієй Мареззі", на неправильно прочитаном як "30x60 Ардесіа сенере мосаісо M0AH з колекції Мюстоне Ардесіа Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| EAN | 8011373539198 |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 18.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Mystone Ardesia Marazzi |
| Колекція | Mystone Ardesia |
| У палеті м.кв. | 19.44 |
| Цінова група | 228.1 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 |
| Товщина | 10 мм |
| Штук в упаковці | 4 |
| Артикул виробника | M0AH |
| Ректифікація краю | Так |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















0 reviews for 30x60 Ardesia cenere mosaico M0AH з колекції Mystone Ardesia Marazzi