30x60 Y30534001 Louis&Ella Grass Steuler Louis & Ella 2.0 з колекції Louis & Ella 2.0 Steuler
Steuler

Керамічна плитка 30x60 Y30534001 Louis&Ella Grass Steuler Louis & Ella 2.0 з колекції Louis & Ella 2.0 Steuler виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку 30x60 Y30534001 Louis&Ella Grass Steuler Louis & Ella 2.0 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1027 Каррі жовтий Pantone 7490. |
30x60 Y30534001 Louis&Ella Grass Steuler Louis & Ella 2.0 з колекції Louis & Ella 2.0 Steuler може бути прочитано англійською мовою як "30x60 Y30534001 Лоіс&елєй Грес Стулар Лоіс & Ілєй 2.0 з колекції Лоіс & Ілєй 2.0 Стулар", на неправильно прочитаном як "30x60 Y30534001 Лоуіс&елла Грасс Стеулер Лоуіс & Елла 2.0 з колекції Лоуіс & Елла 2.0 Стеулер". Виробник цієї плитки Steuler може бути помилково написаний як Steuler, Стулар, Стеулер і навіть як Іеугдук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 14.16 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Steuler |
| Серія | Louis & Ella 2.0 |
| Колекція | Louis & Ella 2.0 Steuler |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 6шт |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | Y30534001 |
| Ректифікація краю | Так |
| hsv(77,70,59) HEX: #79962d RGB: 121, 150, 45 | RAL Design: 120 60 60 Mamba Green (Зелена Мамба)RAL Classic: 1027 Каррі жовтийPantone: 7490 7490 | |
| hsv(72,71,41) HEX: #5a691e RGB: 90, 105, 30 | RAL Design: 120 40 40 Pepper Green (Зелена Паприка)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 371 371 | |
| hsv(80,67,53) HEX: #69872d RGB: 105, 135, 45 | RAL Design: 120 60 50 Aloe Vera Green (Зелене Алое Віра)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 576 576 | |
| hsv(84,63,47) HEX: #5a782c RGB: 90, 120, 44 | RAL Design: 120 50 40 Hedge Green (Зелений Чагарник)RAL Classic: 6025 Папоротево-зеленийPantone: 364 364 | |
| hsv(70,55,65) HEX: #97a64b RGB: 151, 166, 75 | RAL Design: 110 70 50 Delaunay Green (Зелений Делоне)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 7489 7489 | |
| hsv(70,50,71) HEX: #a6b55b RGB: 166, 181, 91 | RAL Design: 110 70 50 Delaunay Green (Зелений Делоне)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 577 577 | |
| hsv(70,46,76) HEX: #b3c269 RGB: 179, 194, 105 | RAL Design: 110 70 40 April Green (Зелений Квітень)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 577 577 | |
| hsv(77,64,65) HEX: #88a63c RGB: 136, 166, 60 | RAL Design: 120 60 50 Aloe Vera Green (Зелене Алое Віра)RAL Classic: 6018 Жовто-зеленийPantone: 7490 7490 | |
| hsv(60,38,76) HEX: #c2c278 RGB: 194, 194, 120 | RAL Design: 110 80 40 Lime Sorbet Green (Зелений Ліметтовий Сорбет)RAL Classic: 1000 Зелено-бежевийPantone: 578 578 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for 30x60 Y30534001 Louis&Ella Grass Steuler Louis & Ella 2.0 з колекції Louis & Ella 2.0 Steuler