

Керамічна плитка 30x55 FJ05MB Creek Muretto Impronta Fjord з колекції Fjord Impronta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку 30x55 FJ05MB Creek Muretto Impronta Fjord найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 55см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
30x55 FJ05MB Creek Muretto Impronta Fjord з колекції Fjord Impronta може бути прочитано англійською мовою як "30x55 FJ05MB Крік Мєретто Імпрантєй Фджорд з колекції Фджорд Імпрантєй", на неправильно прочитаном як "30x55 FJ05MB Среек Муретто Імпронта Фджорд з колекції Фджорд Імпронта". Виробник цієї плитки Impronta може бути помилково написаний як Impronta, Impront, Імпрантєй, Імпронта і навіть як Шьзкщтеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 55 см |
| Вага | 19.38 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Impronta |
| Серія | Fjord |
| Колекція | Fjord Impronta |
| У палеті м.кв. | 144 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 6шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | FJ05MB |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий антрацит |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








4 reviews for 30x55 FJ05MB Creek Muretto Impronta Fjord з колекції Fjord Impronta