

Керамічна плитка 30x30 Panna_c 30x30 MRJF з колекції SistemT - Cromie Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку 30x30 Panna_c 30x30 MRJF найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
30x30 Panna_c 30x30 MRJF з колекції SistemT - Cromie Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "30x30 Пеннєй к 30x30 Мрджф з колекції Сістем Т Крома'є Мареззі", на неправильно прочитаном як "30x30 Панна с 30x30 Мрджф з колекції Сістем Т Сроміе Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| EAN | 8011373144583 |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 25.15 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | SistemT - Cromie Marazzi |
| Колекція | SistemT - Cromie |
| У палеті м.кв. | 54 |
| Цінова група | 46.1 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.35 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Штук в упаковці | 15 |
| Артикул виробника | MRJF |
| Ректифікація краю | Так |
| Протиковзка обробка | R9 |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















0 reviews for 30x30 Panna_c 30x30 MRJF з колекції SistemT - Cromie Marazzi