

Керамічна плитка Плитка Charme Black - 60x120 304041 Charme з колекції Charme Dado виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Charme Black - 60x120 304041 Charme найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка Charme Black - 60x120 304041 Charme з колекції Charme Dado може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Чарм Блек 60x120 304041 Чарм з колекції Чарм Дейдо", на неправильно прочитаном як "Плитка Чарме Бласк 60x120 304041 Чарме з колекції Чарме Дадо". Виробник цієї плитки Dado може бути помилково написаний як Dado, Dad, Дейдо, Дадо і навіть як Вфвщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 30.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Dado |
| Серія | Charme Dado |
| Колекція | Charme |
| Ефект | Мармур |
| У палеті м.кв. | 50.4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 304041 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63























3 reviews for Плитка Charme Black - 60x120 304041 Charme з колекції Charme Dado