29x29 I912 MULTIFORME CUNEO LIC./ACQ. TESSERE Marca Corona Multiforme з колекції Multiforme Marca Corona



Керамічна плитка 29x29 I912 MULTIFORME CUNEO LIC./ACQ. TESSERE Marca Corona Multiforme з колекції Multiforme Marca Corona виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку 29x29 I912 MULTIFORME CUNEO LIC./ACQ. TESSERE Marca Corona Multiforme найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29см і довжина плитки дорівнює 29см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 8201. |
29x29 I912 MULTIFORME CUNEO LIC./ACQ. TESSERE Marca Corona Multiforme з колекції Multiforme Marca Corona може бути прочитано англійською мовою як "29x29 I912 М'юлтіформ К'юніо Лік./екк. Тесар Маркєй Коронєй М'юлтіформ з колекції М'юлтіформ Маркєй Коронєй", на неправильно прочитаном як "29x29 I912 Мултіформе Сунео Ліс./аскь. Тессере Марса Сорона Мултіформе з колекції Мултіформе Марса Сорона". Виробник цієї плитки Marca Corona може бути помилково написаний як Marcacorona, Marca Coron, Маркєй Коронєй, Марса Сорона і навіть як Ьфксф Сщкщтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 29 × 29 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marca Corona |
| Серія | Multiforme |
| Колекція | Multiforme Marca Corona |
| У палеті м.кв. | 300 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 5 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 5шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | I912 |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(180,11,53) HEX: #788787 RGB: 120, 135, 135 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for 29x29 I912 MULTIFORME CUNEO LIC./ACQ. TESSERE Marca Corona Multiforme з колекції Multiforme Marca Corona