29.6x43.4 DCOSS22 ComfortS Stick(T18)Sand Dom Ceramiche Comfort S з колекції Comfort S Dom Ceramiche
Dom Ceramiche

Керамічна плитка 29.6x43.4 DCOSS22 ComfortS Stick(T18)Sand Dom Ceramiche Comfort S з колекції Comfort S Dom Ceramiche виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку 29.6x43.4 DCOSS22 ComfortS Stick(T18)Sand Dom Ceramiche Comfort S найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.6см і довжина плитки дорівнює 43.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
29.6x43.4 DCOSS22 ComfortS Stick(T18)Sand Dom Ceramiche Comfort S з колекції Comfort S Dom Ceramiche може бути прочитано англійською мовою як "29.6x43.4 DCOSS22 Камфорт С Стік(т18)сенд Дом Сареміч Камфорт С з колекції Камфорт С Дом Сареміч", на неправильно прочитаном як "29.6x43.4 DCOSS22 Сомфорт С Стіск(т18)санд Дом Сераміче Сомфорт С з колекції Сомфорт С Дом Сераміче". Виробник цієї плитки Dom Ceramiche може бути помилково написаний як Domceramiche, Dom Ceramich, Дом Сареміч, Дом Сераміче і навіть як Вщь Сукфьшсру, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 29.6 × 43.4 см |
| Вага | 11 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Dom Ceramiche |
| Серія | Comfort S |
| Колекція | Comfort S Dom Ceramiche |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 4шт |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | DCOSS22 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








4 reviews for 29.6x43.4 DCOSS22 ComfortS Stick(T18)Sand Dom Ceramiche Comfort S з колекції Comfort S Dom Ceramiche