Плитка Dolcevita Giglio - 25x25 2525KDOGI Dolcevita з колекції Dolcevita Keradom
Keradom

Керамічна плитка Плитка Dolcevita Giglio - 25x25 2525KDOGI Dolcevita з колекції Dolcevita Keradom виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Dolcevita Giglio - 25x25 2525KDOGI Dolcevita найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка Dolcevita Giglio - 25x25 2525KDOGI Dolcevita з колекції Dolcevita Keradom може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Долсевітєй Гіглє 25x25 2525KDOGI Долсевітєй з колекції Долсевітєй Карейдом", на неправильно прочитаном як "Плитка Долсевіта Гігліо 25x25 2525KDOGI Долсевіта з колекції Долсевіта Керадом". Виробник цієї плитки Keradom може бути помилково написаний як Keradom, Карейдом, Керадом і навіть як Лукфвщь, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 25 × 25 см |
| Вага | 24.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Keradom |
| Серія | Dolcevita Keradom |
| Колекція | Dolcevita |
| Ефект | Кракле |
| У палеті м.кв. | 67.5 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.25 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянець |
| Артикул виробника | 2525KDOGI |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Тема | Flora |
| Узор | Giglio |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,8,76) HEX: #b2b2c2 RGB: 178, 178, 194 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 2716 2716 | |
| hsv(220,27,65) HEX: #7988a6 RGB: 121, 136, 166 | RAL Design: 270 60 15 Lilac Blue (Синій Бузок)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7453 7453 | |
| hsv(210,17,71) HEX: #96a6b5 RGB: 150, 166, 181 | RAL Design: 260 70 10 Petrel Blue Grey (Синьо-Сірий Буревісник)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 7453 7453 | |
| hsv(220,25,71) HEX: #8897b5 RGB: 136, 151, 181 | RAL Design: 280 60 20 Misty Violet (Фіолетовий Туман)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7451 7451 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка Dolcevita Giglio - 25x25 2525KDOGI Dolcevita з колекції Dolcevita Keradom