

Керамічна плитка Плитка Waves Circle Copper Green 11 25 45 - 11.25x45 24393 Waves з колекції Waves Cevica виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Waves Circle Copper Green 11 25 45 - 11.25x45 24393 Waves найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 11.25см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-зелений Pantone 627. |
Плитка Waves Circle Copper Green 11 25 45 - 11.25x45 24393 Waves з колекції Waves Cevica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Овс Сєркл Коппар Грін 11 25 45 11.25x45 24393 Овс з колекції Овс Севікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Вавес Сіркле Соппер Греен 11 25 45 11.25x45 24393 Вавес з колекції Вавес Севіса". Виробник цієї плитки Cevica може бути помилково написаний як Cevica, Cevic, Севікєй, Севіса і навіть як Сумшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 11.25 × 45 см |
| Вага | 17.3 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cevica |
| Серія | Waves Cevica |
| Колекція | Waves |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.607 |
| Товщина | 8 мм |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | Глянець |
| Артикул виробника | 24393 |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(150,67,18) HEX: #0f2e1f RGB: 15, 46, 31 | RAL Design: 160 20 20 Opulent Green (Розкішний Зелений)RAL Classic: 6035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-зеленийPantone: 627 627 | |
| hsv(120,50,24) HEX: #1f3d1f RGB: 31, 61, 31 | RAL Design: 140 30 40 Ranger Green (Зелений Лісничий)RAL Classic: 6010 Трав'яний зеленийPantone: 357 357 | |
| hsv(135,67,35) HEX: #1d592c RGB: 29, 89, 44 | RAL Design: 150 30 30 Mountain Green (Зелена Гора)RAL Classic: 6035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-зеленийPantone: 554 554 | |
| hsv(132,63,47) HEX: #2c783b RGB: 44, 120, 59 | RAL Design: 150 30 30 Mountain Green (Зелена Гора)RAL Classic: 6001 Смарагдово-зеленийPantone: 555 555 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












5 reviews for Плитка Waves Circle Copper Green 11 25 45 - 11.25x45 24393 Waves з колекції Waves Cevica